dowolna

Domy z pustaka Kąty Wrocławskie - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Rynek pierwotny

959 000 zł130,62 m² 7 341,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 130,62 m na działce o pow. 89,68m2, duży, fajny dom dla całej rodziny! parter domu - to typowa strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł130,18 m² 7 366,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 130,18 m na działce o pow. 88,21m2, duży dom zaprojektowany na potrzeby wymagającego klienta dom dla całej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł150,70 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Kąty Wrocławskie to miasto w odległości 22km od Wrocławia - pełna infrastruktura do życia z szybkim dojazdem A4 do Wrocławia to może być świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł153,16 m² 6 855,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Prezentujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o pow. 153,16 m 2 z garażem i dużym, narożnym ogrodem , położony w spokojnej lokalizacji w Kątach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 100 000 zł112,63 m² 9 766,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu w Kątach Wrocławskich - idealna alternatywa dla mieszkania, z własnym ogrodem i niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł141,88 m² 7 041,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:97 m²

Dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 141,88 m na działce o pow. 97,46m2, duży, przestronny dom dla całej rodziny! parter domu - to typowa strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł130,58 m² 7 344,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Dostępny dom to Szereg środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130,58 m na działce o pow. 113,90m2. Parter to typowa strefa dzienna z dużym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł150,70 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Kąty Wrocławskie to idealne miasto dla Ciebie! Jeżeli szukasz pełnej infrastruktury do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do Wrocławia to jest to świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 900 zł98 m² 8 978,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej wysoki standard wykończenia, funkcjonalny rozkład oraz kameralną atmosferę i dużą przestrzeń zieloną. Dom w Zabudowie Bliźniaczej. - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 341,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 344,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł130 m² 7 366,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

999 000 zł142 m² 7 041,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:97 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 341,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 344,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł130 m² 7 366,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

879 900 zł98 m² 8 978,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 341,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 344,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

999 000 zł142 m² 7 041,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:97 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 941,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

879 900 zł98 m² 8 978,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Prezentujemy na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98 m , Zlokalizowany w urokliwej miejscowości Pełcznica, tuż obok Kątów Wrocławskich. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 344,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 941,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 941,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 344,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

880 000 zł98 m² 8 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Dom w Zabudowie Bliźniaczej. - wysoki standard!. Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, podwrocławskiej lokalizacji, ale z szybkim dostępem do miasta? -w bliskim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

821 250 zł126 m² 6 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy w stanie deweloperskim położony w Kątach Wrocławskich, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. 1 - sprzedane 2 - Szeregi środkowe - 821 250 zł 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

821 250 zł126 m² 6 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

821 250 zł126 m² 6 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

821 250 zł126 m² 6 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

821 250 zł126 m² 6 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy w stanie deweloperskim położony w Kątach Wrocławskich, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. Szeregi środkowe - 821 250 zł Szeregi zewnętrzne - 871.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 450 000 zł126 m² 11 507,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie od wschodu, gdzie pierwsze promienie słońca zaglądają przez panoramiczne okna do Twojego salonu. Zimą.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij