dowolna

Domy na sprzedaż Kąty Wrocławskie - Oferty sprzedaży domów

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł130 m² 7 366,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 130,18 m na działce o pow. 88,21m2, duży dom zaprojektowany na potrzeby wymagającego klienta dom dla całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Kąty Wrocławskie to idealne miasto dla Ciebie! Jeżeli szukasz pełnej infrastruktury do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do Wrocławia to jest to świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

879 900 zł98 m² 8 978,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej wysoki standard wykończenia, funkcjonalny rozkład oraz kameralną atmosferę i dużą przestrzeń zieloną. Dom w Zabudowie Bliźniaczej. - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 341,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 130,62 m na działce o pow. 89,68m2, duży, fajny dom dla całej rodziny! parter domu - to typowa strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

530 530 zł120 m² 4 421,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:802 m²

Marzysz o nowym domu wolnostojącym? Proponujemy dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Kąty Wrocławskie to miasto w odległości 22km od Wrocławia - pełna infrastruktura do życia z szybkim dojazdem A4 do Wrocławia to może być świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 344,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Dostępny dom to Szereg środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130,58 m na działce o pow. 113,90m2. Parter to typowa strefa dzienna z dużym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

999 000 zł142 m² 7 041,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:97 m²

Dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 141,88 m na działce o pow. 97,46m2, duży, przestronny dom dla całej rodziny! parter domu - to typowa strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 941,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

879 900 zł98 m² 8 978,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Prezentujemy na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98 m , Zlokalizowany w urokliwej miejscowości Pełcznica, tuż obok Kątów Wrocławskich. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Imbirowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 320,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:111 m²

Słoneczny Zakątek - nowoczesne domy szeregowe z dużymi ogrodami i garażami w Kątach Wrocławskich Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego osiedla Słoneczny Zakątek, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Imbirowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 949,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

522 000 zł120 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 344,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 941,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 941,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

799 000 zł219 m² 3 648,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kątach Wrocławskich przy ulicy Grunwaldzkiej. Powierzchnia domu to 219 m2, działka 498 m2. Dom obecnie wynajmowany jest dla pracowników. Osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 344,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Imbirowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 320,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:111 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Imbirowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 949,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

880 000 zł98 m² 8 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Dom w Zabudowie Bliźniaczej. - wysoki standard!. Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, podwrocławskiej lokalizacji, ale z szybkim dostępem do miasta? -w bliskim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

999 000 zł192 m² 5 203,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Szanowni Państwo! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie typu bliźniak znajdujący się na spokojnym osiedlu w Kątach Wrocławskich. Oferta skierowana jest do osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

821 250 zł126 m² 6 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy w stanie deweloperskim położony w Kątach Wrocławskich, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. 1 - sprzedane 2 - Szeregi środkowe - 821 250 zł 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

821 250 zł126 m² 6 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Imbirowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:948 m²

Opiekun oferty: rakowieckitel.: Piękny dom w Kątach Wrocławskich o łącznej powierzchni 220m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na pierwszej kondygnacji znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

821 250 zł126 m² 6 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

821 250 zł126 m² 6 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

821 250 zł126 m² 6 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy w stanie deweloperskim położony w Kątach Wrocławskich, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. Szeregi środkowe - 821 250 zł Szeregi zewnętrzne - 871.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 450 000 zł126 m² 11 507,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie od wschodu, gdzie pierwsze promienie słońca zaglądają przez panoramiczne okna do Twojego salonu. Zimą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

871 250 zł126 m² 6 914,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy w stanie deweloperskim położony w Kątach Wrocławskich, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. Najważniejsze informacje - Powierzchnia domu:126.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

2 490 000 zł235 m² 10 595,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż piękny, przestronny dom o powierzchni całkowitej 235 m2 z oddzielnym dwustanowiskowym garażem, położony na działce o powierzchni 1800 m2 z pięknie urządzonym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mireckiego

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Przytulny dom w spokojnej okolicy Kątów Wrocławskich idealne miejsce dla rodziny! Na sprzedaż urokliwy dom położony w malowniczych Kątach Wrocławskich, które słyną z wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 799 000 zł220 m² 8 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Zastanawiasz się, gdzie spełnią się marzenia o idealnym domu? Oto odpowiedź - ten unikalny, przestronny dom o powierzchni 220m2 w Kątach Wrocławskich może stać się twoim nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 200 000 zł198 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:515 m²

Atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej w Gminie Kąty Wrocławskie Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 198 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sobótki

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

729 000 zł105 m² 6 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

- ekspert ds. Nieruchomości Tel.: Email: Bez prowizji dla kupujących: Moje usługi są całkowicie bezpłatne dla kupujących - nie pobieram prowizji. Obsługa również w języku ukraińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 250 000 zł198 m² 6 313,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:515 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 250 000 zł198 m² 6 313,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:515 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Imbirowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

2 600 000 zł268 m² 9 701,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 054 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę całkowicie nowego, wolnostojącego domu w stylu nowoczesnej stodoły o powierzchni 268M2. Nieruchomość posadowiona jest na działce 2054M2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij