Dom

Szafranowa, Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

  • 1 100 000 zł
  • 112,63 m²
  • 9 766,49 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Róziew...

Skontaktuj się

Dom

Szafranowa, Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

1 100 000 zł

112,63 m²

9 766,49 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 4 maja 2026

1 100 000 zł 112,63 m² 9 766,49 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
433 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2014

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

433 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2014

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 100 000 zł (9 766,49 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 112,63 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2014
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 433 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic, z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu w Kątach Wrocławskich - idealna alternatywa dla mieszkania, z własnym ogrodem i niezależnym wejściem.

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW | NIE WYMAGA ZGODY MSWIA

GDZIE:

Kąty Wrocławskie - Osiedle Dębowe

Lokalizacja łącząca spokój życia pod miastem z bardzo dobrym dojazdem do Wrocławia: