dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kąty Wrocławskie

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Orzechowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

6 000 zł98 m² 61,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

*Mieszkanie dostępne od 1 czerwca* Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie (82 mkw. + garaż 16 mkw. ) ulokowane w domu w zabudowie szeregowej, położonym na spokojnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

6 000 zł98 m² 61,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 200 000 zł188 m² 6 371,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem przy ul. Wrzosowej w Kątach Wrocławskich. Nieruchomość o powierzchni 188,35m2 + piwnica/przyziemie, położona na działce 260m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

980 000 zł128 m² 7 626,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Kontach Wrocławskich. Inwestycja zakończona w 2015 roku. Zabudowa szeregowa składająca się z sześciu segmentów. Dostęp do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

266 900 zł1 209 m² 220,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji uwaga! za pośrednictwo, a prezentację i sprzedaż prowadzi właściciel tych działek. Oferuję na sprzedaż duże (ponad 1200m2), foremne działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

820 000 zł236 m² 3 474,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam duży dom w Kątach Wrocławskich o powierzchni 236m2, 8 pokoi. Dom usadowiony jest na działce o powierzchni 500 m2. Obecnie w nieruchomości prowadzona jest działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wierzbowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

510 000 zł971 m² 525,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka narożna o powierzchni 971 m2, położona przy zbiegu ulic Wierzbowej i Platanowej w miejscowości Kąty Wrocławskie (nr 5/8). Bardzo dobra lokalizacja - osiedle willowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

500 000 zł51 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 po gruntownym remoncie i wymianie wszystkich instalacji. Posiada jasną kuchnię połączoną z salonem, łazienkę oraz 2 pokoje, sypialnię główną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 350 000 zł188 m² 7 167,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 240 000 zł220 m² 5 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 064 m²

Przestronny, wygodny i przytulny dom poszukuje nowych właścicieli. Przedstawiamy Państwu wyjątkową przestrzeń do zamieszkania dom z 2017 roku, idealny do komfortowego życia rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w super i niespotykanej cenie 150zł/m2. Działka położona w gminie Kąty Wrocławskie (sokolniki), spokojna sielska okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Popiełuszki

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 850 000 zł3 531 m² 524 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3531m2 w centrum Kątów Wrocławskich. Działka zlokalizowana w odległości 1 km od zjazdu Kąty Wrocławskie z autostrady A4 przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

699 000 zł120 m² 5 804,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Na sprzedaż II etap Osiedla chmielów/kąty Wrocławskie .Domy o Wysokim Standardzie. Domy w cenie mieszkania we Wrocławiu.Inwestycja na pokolenia. Wykończone kotłownie/szary gres Świadectwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Popiełuszki

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

5 000 000 zł3 531 m² 1 416 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Osoba prowadząca aleksandra urbaniak Specjalista ds. Nieruchomości Tel: działka usługowo-handlowa (uh1) o powierzchni 3531m2. Super lokalizacja - centrum Kątów Wrocławskich. Dojazd główną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

600 000 zł134 m² 4 478,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1896

Wyjątkowa okazja Inwestycyjne mieszkanie po remoncie instalacji, 133m z udziałami w pałacyku, 5 pokoi( z możliwością podziału na 7 pokoi) Kąty Wrocławskie 600 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

2 600 zł30 m² 85,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje 31 m2 z tarasem na ogrodzie. Zlokalizowane na ulicy Wrocławskiej w Kątach Wrocławskich. Mieszkanie jest usytuowane na parterze w budynku II piętrowym. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

570 000 zł54 m² 10 614,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam Państwu do zaoferowania piękne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Janusza Korczaka w miejscowości Kąty Wrocławskie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:624 m²

Sprzedam wolnostojący dom jednorodzinny w Kątach Wrocławskich, dwukondygnacyjny, podpiwniczony z dachem dwuspadowym oraz garażem. Działka o powierzchni 625 m2, ogrodzona, porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 062 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wrocławska

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

399 000 zł78 m² 5 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję zakupu starej poniemieckiej kamienicy w zabudowie szeregowej z charakterem. Dom wymaga generalnego remontu. Oto kilka szczegółów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mireckiego

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

2 320 000 zł258 m² 8 997,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2019

***oferta dostępna wyłącznie W kapital nieruchomości*** Na sprzedaż budynek jednorodzinny, czterolokalowy, usytuowany na działce o powierzchni 0,305 ha, zlokalizowanej przy ul. Mireckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

769 000 zł120 m² 6 385,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Na sprzedaż II etap Osiedla chmielów/kąty Wrocławskie. Oferta dotyczy domu M1 dom M1 w cenie. 769.000 zł DOM M2 w cenie 769 .000 zł ETAP I -SPRZEDANY! Od Dewelopera bez podatku PCC,Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bazyliowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

729 000 zł68 m² 10 720,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie w Kątach Wrocławskich ulica Bazyliowa. 1. Łatwy dojazd do A4, aow, jak również Bielan Wrocławskich oraz 25 min do centrum Wrocławia. Bliskość terenów rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynek

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Chciałbyś/chciałabyś zadbać o prywatność swoją lub Twoich dzieci, potrzebujesz miejsca do pracy gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał? Przedstawiam mieszkanie w samym sercu malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

61,95 zł/m²113 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handolwy w centrum Kątów Wrocławskich. Powierzchnia lokalu 113 mkw + piwnice Lokal położony na parterze w odrestaurowanej kamienicy: rozkład pomieszczeń: - pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 990 000 zł258 m² 7 717,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

2 600 zł69 m² 37,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Centrum Kątów Wrocławskich mieszkanie na parterze domu rodzinnego, cztero rodzinnego. Przynależny ogródek oraz piwnica. Ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym. Kuchnia wyposażona w kuchenkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

760 000 zł107 m² 7 102,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie w Kątach Wrocławskich - taras 30mkw! Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie! Sprzedam 107-metrowe mieszkanie w Kątach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

4 500 zł107 m² 42,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Kątach Wrocławskich - taras 30mkw! Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie! 107-metrowe mieszkanie w Kątach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Środkowy szereg umiejscowiony w Kątach Wrocławskich. Dom z ok. 2007 r. oddalony od Wrocławia o 15-20 minut. ogród, aż 3 poziomy, duża część dzienna na parterze, dom jest ustawny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

697 008 zł190 m² 3 667,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Wrocław-dom blizniak okazja cenowa!top Polecam na sprzedaż Bliźniak bardzo dobry dojazd do centrum Wrocławia. Budynek składa się Salon z aneksem , łazienka z prysznicem i garaż2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

697 005 zł190 m² 3 666,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Wrocław-dom blizniak okazja cenowa! Polecam na sprzedaż Bliźniak bardzo dobry dojazd do centrum Wrocławia. Budynek składa się Salon z aneksem , łazienka z prysznicem i garaż2 piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 590 900 zł220 m² 7 232 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej usytuowany w Kątach Wrocławskich. Nieruchomość z 2008 roku, znajduje się 2 km od wjazdu na autostradę A4 skąd w 10 minut dojedziemy do Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

999 000 zł230 m² 4 343 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:482 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28679 tel. Dom wolnostojący Dom na pięknej działce w Kątach Wrocławskich jedynie połączony garażem z sąsiadem w bardzo cichej willowej okolicy. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

5 500 zł98 m² 55,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie (82 mkw. + garaż 16 mkw. ) ulokowane w domu w zabudowie szeregowej, położonym na spokojnym, zamkniętym osiedlu w Kątach Wrocławskich. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 062 m²

Strzeganowice 7 km od Kąt Wrocławskich Przestronny, wygodny i przytulny dom poszukuje nowych właścicieli. Przedstawiamy Państwu wyjątkową przestrzeń do zamieszkania dom z 2017 roku, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

5 500 zł98 m² 55,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

697 001 zł190 m² 3 668,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Wrocław-dom blizniak okazja cenowa Polecam na sprzedaż Bliźniak bardzo dobry dojazd do centrum Wrocławia. Budynek składa się Salon z aneksem , łazienka z prysznicem i garaż2 piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Nowowiejska

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

704 800 zł3 524 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Kątach Wrocławskich Prezentujemy Państwu działkę przemysłową o powierzchni 3524 m2 , położoną w Kątach Wrocławskich, przy granicy z Nową Wsią Kącką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Nowowiejska

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 517 220 zł8 429 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka z Miejscowym Planem- kąty Wrocławskie Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę przemysłową o powierzchni 8429 m2 zlokalizowaną w miejscowości Kąty Wrocławskie przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Nowowiejska

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

926 100 zł4 900 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Duża działka inwestycyjna w Kątach Wrocławskich Prezentujemy Państwu działkę przemysłową o powierzchni 4900 m2 , położoną w Kątach Wrocławskich, przy granicy z Nową Wsią.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij