dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kąty Wrocławskie

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

17 732 €5 200 m² 3,41 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A o powierzchni ok. 5200 mkw. o wysokim standardzie. Magazyn zlokalizowany jest na południe od Wrocławia. Magazyn znajduje się przy wjeździe na autostradę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rynek

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

950 000 zł151 m² 6 626,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***oferta dostępna wyłącznie W kapital nieruchomości*** Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w Rynku, w Kątach Wrocławskich, zlokalizowany około 1,5 km od zjazdu na A4 - Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej cenie tylko 150zł/m2. Działka położona jest w gminie Kąty Wrocławskie w spokojnej sielskiej okolica z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Imbirowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:948 m²

Opiekun oferty: rakowieckitel.: Piękny dom w Kątach Wrocławskich o łącznej powierzchni 220m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na pierwszej kondygnacji znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

821 250 zł126 m² 6 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy w stanie deweloperskim położony w Kątach Wrocławskich, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. 1 - sprzedane 2 - Szeregi środkowe - 821 250 zł 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

31 141 140 zł45 859 m² 679,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny 4,59 ha | mpzp | Media | Kąty Wrocławskie Na sprzedaż kompleks czterech atrakcyjnych działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 4,5859 ha, zlokalizowany w Kątach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Popiełuszki

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 200 000 zł4 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opiekun oferty nr lic. Pfrn 30802 tel. Podstawowe informacje: działka usługowa o pow. 4000 m2. 600 m od węzła A4 Kąty Wrocławskie 200 m od stacji Shell Dwa wjazdy z ul. Popiełuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

800 000 zł81 m² 9 820,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w Kątach Wrocławskich przy ul. J. Mireckiego. Mieszkanie znajduje sie na trzecim piętrze apartamentowca na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

 

 

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

821 250 zł126 m² 6 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

 

 

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

17 732 €5 200 m² 3,41 €/m²

 

 

 

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

821 250 zł126 m² 6 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy w stanie deweloperskim położony w Kątach Wrocławskich, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. Szeregi środkowe - 821 250 zł Szeregi zewnętrzne - 871.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

3 500 000 zł1 101 m² 3 359,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż

***oferta dostępna wyłącznie W kapital nieruchomości*** Na sprzedaż budynek usługowy oferujący 65 miejsc noclegowych, w 1-7 osobowych pokojach, rozmieszczonych na trzech kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świdnicka

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

MS Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w samym sercu Kątów Wrocławskich, tuż przy rynku. Położone jest w odrestaurowanej kamienicy z lat 30. XX wieku. To miejsce z duszą, które po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 450 000 zł126 m² 11 507,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie od wschodu, gdzie pierwsze promienie słońca zaglądają przez panoramiczne okna do Twojego salonu. Zimą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

499 900 zł51 m² 9 801,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem w garażu podziemnym Kąty Wrocławskie Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

2 500 000 zł4 699 m² 532,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod inwestycję deweloperską - Kębłowice, gm. Kąty Wrocławskie! Marzysz o realizacji kameralnego projektu mieszkaniowego w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

950 000 zł151 m² 6 626,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

871 250 zł126 m² 6 914,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy w stanie deweloperskim położony w Kątach Wrocławskich, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. Najważniejsze informacje - Powierzchnia domu:126.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękne, w pełni wyposażone mieszkanie w Kątach Wrocławskich Opiekun oferty: tel: nieruchomość: mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku w kameralnej zabudowie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Do wynajęcia 3 pokojowe, umeblowane mieszkanie na ul. Dębowej w Katach Wrocławskich. W skład lokalu wchodzą salon (26 m2) z aneksem kuchennym (9 m2 + spiżarka 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

570 000 zł40 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam nowoczesne i luksusowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 40 m2, wykończone z wyjątkową dbałością o detale, zlokalizowane na I piętrze kamienicy w Kątach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

 

 

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

17 748 €5 200 m² 3,41 €/m²

 

 

 

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

2 490 000 zł235 m² 10 595,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż piękny, przestronny dom o powierzchni całkowitej 235 m2 z oddzielnym dwustanowiskowym garażem, położony na działce o powierzchni 1800 m2 z pięknie urządzonym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 000 000 zł151 m² 6 626,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

419 000 zł35 m² 11 971,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przestronna kawalerka na sprzedaż - Kąty Wrocławskie, ul. Kołłątaja Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 35 m , zlokalizowana na drugim piętrze budynku z 2008 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

 

 

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Przytulny dom w spokojnej okolicy Kątów Wrocławskich idealne miejsce dla rodziny! Na sprzedaż urokliwy dom położony w malowniczych Kątach Wrocławskich, które słyną z wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

 

 

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

 

 

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

470 000 zł971 m² 484 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: tel.: DZIAŁKA SPRZEDANA! - w naszej ofercie mamy też inne podobne działki. Zadzwoń celem uzyskania szerszej oferty. Podstawowe informacje: miejscowość Kąty Wrocławskie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowowiejska

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

670 000 zł87 m² 7 701 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28679 tel. Duże mieszkanie Z ogródkiem nowa cena Dom został podzielony na dwa duże mieszkania. To mieszkanie znajduje się na parterze z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

7 000 000 zł1 651 m² 4 239,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dwa budynki hotelowe - okolice Wrocławia Polecamy na sprzedaż dwa budynki hotelowe bezpośrednio pod Wrocławiem obsługiwane przez operatora w pełni funkcjonujące , możliwość wypowiedzenia umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

7 000 zł160 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 025 m²

160m2 / 4 pokoje/ 2 łazienki / Kąty Wrocławskie Marzysz o przestrzeni, komforcie i bliskości natury? Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz - funkcjonalny układ, ładne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. 1 Maja

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

640 000 zł4 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna 4000 m2 - idealna lokalizacja inwestycyjna przy stacji pkp i pks w Kątach Wrocławskich w mpzp "tereny produkcyjno-usługowe". Działka:. Powierzchnia: 4000 m2. Cena: 640.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z dużym potencjałem inwestycyjnym w rozwijającej się okolicy? Zrealizuj swoją inwestycję z gotowym projektem! 30 minut od Wrocławia! Parametry działki: wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij